Ako na to

  “Veci sú v podstate veľmi jednoduché, len človek ich dokáže dokonale skomplikovať “.

“Odborné veci študujeme, len riadenie a ekonomiku vie každý.” 

VÍTAME VÁS NA STRÁNKACH O RIADENÍ A CONTROLLINGU. Sú tu uvedené články, publikácie, software, prezentácie, semináre, návody na riešenia problémov z oblasti controllingu, ekonomiky, finančného riadenia,  manažmentu, informačných systémov, marketingu, riadenia znalostí a Excelu. Stránka je stále aktualizovaná a pridávajú sa do nej nové informácie, znalosti aj múdrosti, ktoré sme získali viac 30 ročnou praxou v tejto oblasti. 

Z obsahu stránky:

Tiež by Vás mohlo zaujímať:

 Odporúčame:

Novinky:

    • Moderné riadenie je založené na ukazovateľoch KPIs, ktoré predstavujú ciele. Na tieto ciele sú nastavené plány. Zostaviť kvalitný finančný plán nie je jednoduché, no spomocou znalostí a umelej inteligencie to ide za 5 minút a o niečo dlhšie aj s plánovaním investícií a to až na 8 a  rokov dopredu. Veľmi rýchlo spoznáte potom hodnotu Vašej firmy i to, ako ju urobiť úspešnou. To všetko dokáe náš najnovší program Finančné plánovanie s podporou umelej inteligencie.
    • Chcete byť úspešný v jednaniach a vyjednávaní a vedieť, čo sa stane, skôr ako sa to stane. Odporúčame našu najnovšiu knihu Racionálny manažment a máte šancu sa stať úspešný skôr, ako by ste čakali.